AKTUALNE PROMOCJE

KRIOLIPOLIZA

349ZŁ 1200ZŁ

2 ZABIEGI NA 1 PARTIE

Najbardziej skuteczna, nieinwazyjna metoda walki z zbędną tkanką tłuszczową - zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej o ok. 30 - 40% Kriolipoliza jest najnowszą, sprawdzoną technologią zaprojektowaną do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej za pomocą niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe, a efekty utrzymują się bardzo długo. Kriolipoliza w swojej skuteczności bywa porównywana z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie aparatu opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury. Metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu [tak zwanej lipolizy – procesu rozkładu hydrolitycznego triacyloglicerolu trójglicerydu]. Na skutek mrożenia tkanki tłuszczowej lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy. Wynikiem wykonanego zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Specjalny aplikator zostaje przyłożony do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej lub doprowadzić do jego wysmuklenia, następnie urządzenie zasysa tkankę i dokonuje jej ochłodzenia. Dzięki aplikatorowi zostaje pobrane ciepło z komórek tłuszczowych w sposób selektywny i kontrolowany. Aby osiągnąć zamierzony cel rozpadu komórek tłuszczowych stosujemy temperaturę od -5 do -10 st C Na skutek mrożenia doprowadzamy do rozpadu komórek tłuszczowych, które są następnie stopniowo usuwane przez krew i limfę po czym naturalnie wydalane z organizmu. Rezultatem jest redukcja krągłości zauważalna u większości pacjentów Kriolipoliza zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej o ok. 30 - 40%. Ostateczne rezultaty widoczne są po 2 do 4 miesiącach po zakończonej serii zabiegowej.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

TWARZ, SZYJA,DEKOLT LUB SKÓRA GŁOWY

199ZŁ 899ZŁ

PRP - to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Terapia osoczem bogatopłytkowym to innowacyjna metoda anti-aging jest to całkowicie naturalna procedura, ponieważ podawana Pacjentowi substancja pochodzi z jego własnej krwi bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

VECTUS 4 ZABIEGI

BIKINI + PACHY

599 ZŁ 1899ZŁ

Laser Vectus jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Vectus™ to jedyny laser na świecie, wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™.

Shopping Cart